Rūmenes Muiža - īpašā pasaule

Tiekat aicināti iekāpt laika mašīnā, izbaudot Baltijas muižniecības ikdienu 19. gadsimta neogotikas pilī, kuras nomierinošā gaisotne atbilst Ziemeļeiropas lauku apgabalu rimtajam dzīves ritmam.

Rūmenes muižu ieskauj 7 ha liels ainavu parks, tā atrodas privātā ezera krastā. 2009.gadā pabeigtā vērienīgā pārbūve saņēmusi Latvijas arhitektūras augstāko apbalvojumu. Ozolkoks, dolomīts, daudz gaismas; antīkas mēbeles, taču senajās velvēs nemanāmi iebūvētas vismodernākās tehnoloģijas – tāda ir arhitektes Zaigas Gailes iecere.

Rīgas pieczvaigžņu viesnīcas Hotel Bergs lauku rezidenci Rūmeni pievilcīgu dara ne tikai vēstures elpa, bet arī dažādas aktīvās atpūtas iespējas un ērtā sasniedzamība no Latvijas galvaspilsētas. Vairāk.

Rūmenes muižas renovētajā mākslas un sarīkojumu telpā būs skatāma izstāde “Bez fetiša / Without Fetish”, kas liek pamatus vērienīgajam daudzkultūru mākslas muzeja “Tukku Magi” projektam, kura mērķis ir veidot dialogu starp pasaules tradicionālo un mūsdienu mākslu Ziemeļeiropas reģionā. Izstāde ir apskatāma katru dienu no 2019. gada 20. līdz 25. augustam plkst. 11 – 15.
Grupu apmeklējumiem lūgums pieteikties iepriekš pa tālr: +371 67770960,  vai e-pastu: rumene@hotelbergs.lv.

Rudens un ziemas sezonā piedāvājam muižas apskati ar iepriekšēju pieteikumu pa tālr. +371 67770960, vai e-pastu: rumene@hotelbergs.lv.