Parks

Muižas skaisto ainavu ietver parks, ko, visticamāk, 1890. gadā projektējis dārzu arhitekts, Rīgas parku direktors Georgs Kūfalts, kurš bija viens no tā laika ievērojamākajiem ainavu arhitektiem, arī Viesturdārza un Arkādijas parka autors Rīgā. Dokumentāli apstiprinātu ziņu gan nav, taču, veicot parka stādījumu struktūras un plānojuma izpēti, iespējams konstatēt atsevišķus kompozīcijas paņēmienus, kas raksturīgi Kūfalta tālaika darbiem gan Rīgā un Latvijā, gan arī Igaunijas un Krievijas muižu parkos.

Atjaunojot muižas ansambli, parka rekonstruēšanas darbus vadīja ainavu arhitekte Daiga Veinberga sadarbībā ar SIA Vides projektu studija,saglabājot lauku ainavai tik raksturīgos grants ceļus, gan daļu no 364 retajiem koku stādījumiem, ar kuriem parks varēja lepoties pašos tā pirmsākumos.

Itālijas renesanses stila terase, kas savieno muižas ēku ar parku, ar mežvīnu apvītajām pergolām radīs īpašu gaisotni svētku brīžos. Parkā atrodas trīs unikālā tehnikā izstrādātas stikla skulptūras, ko veidojis latviešu mākslinieks ernestO (Ernests Vītiņš).