Kungu Māja

Muižas Kungu māja ir būvēta ar lielu pietāti, kas sastāv no nenovērtējama mantojuma un mūsdienu mākslas elementiem, kas raksturo sākotnējo Jūgendstila un Neoklasicisma sienu un griestu gleznojumus. 

Lūdzu, ņemiet vērā, ka galvenās muižas ēka ir pieejamas tikai īpašiem pasākumiem ar iepriekšēju rezervāciju. Kāzām un citiem privātiem pasākumiem piedāvājam četrus papildus ekskluzīvus apartamentus, kas atrodas Kungu mājas 2. un 3. stāvā. Šobrīd tos var rezervēt tikai īpašu privātu pasākumu gadījumā.

 

DIVSTĀVU APARTAMENTI
Muižas Kungu mājā, tās kreisā spārna otrajā stāvā ir izvietoti grezni divstāvu apartamenti. Katrs apartaments ir 80 m2 plašs un rada īpaši relaksējošu gaisotni. Abos apartamentos ir ozolkoka grīda, kas klāta ar grezniem vilnas tepiķiem. Pirmā stāva dzīvojamajā telpā atrodas ērti dīvāni, tapsēti ar dabisko Taizemes zīdu, un čuguna krāsniņas senatnīgās gaisotnes saglabāšanai. Gaišās priedes koka kāpnes jūs uzvedīs baltā guļamistabā, kuras iekārta papildināta ar antīkām lādēm un skapīšiem. Apartamentos saglabātas un interjerā eksponētas koka nesošās konstrukcijas ar dažādiem apgaismojuma elementiem. 

  


ROMANTISKIE APARTAMENTI
Divi eleganti un mājīgi mansarda Romantiskie Apartmenti izvietoti Kungu mājas 3.stāvā (katrs 62 m2). Katrā apartamentā ir plaša guļamistaba, ērta Orizzonti gulta un logi mansarda griestos. 

  

 

KUNGU MĀJAS PLĀNS