Kungu Māja

Kungu mājas interjers ir veidots kā viena kopēja gaiša un gaismas caurstrāvota telpa, kur zāles saplūst un savienojas cita ar citu nemanāmām robežām. Šī būtu piemērota vieta, kur svinēt savu īpašo notikumu, baudīt privātus koncertus vai rīkot pieņemšanu.


MUIŽKUNGA APARTAMENTS
Ekskluzīvākais apartaments Rūmenes muižā ir plašais divstāvu Muižkunga apartaments: 60 kvadrātmetru guļamistaba ar milzīgu Meridiani gultu, glazēto flīžu kamīns, dzīvojamā istaba (64 kv.m.) ar savu terasi (52 kv.m.) un skatu uz ezeru, kabinets otrajā stāvā, marmora vannas istaba (20 kv.m.) ar tvaika istabu un daudzas citas ērtības. Muižkunga apartaments ir romantiska un grezna vieta, kur pavadīt neaizmirstamu atvaļinājumu. 

  


DIVSTĀVU APARTAMENTI
Muižas Kungu mājā, tās kreisā spārna otrajā stāvā ir izvietoti grezni divstāvu apartamenti. Katrs apartaments ir 80 m2 plašs un rada īpaši relaksējošu gaisotni. Abos apartamentos ir ozolkoka grīda, kas klāta ar grezniem vilnas tepiķiem. Pirmā stāva dzīvojamajā telpā atrodas ērti dīvāni, tapsēti ar dabisko Taizemes zīdu, un čuguna krāsniņas senatnīgās gaisotnes saglabāšanai. Gaišās priedes koka kāpnes jūs uzvedīs baltā guļamistabā, kuras iekārta papildināta ar antīkām lādēm un skapīšiem. Apartamentos saglabātas un interjerā eksponētas koka nesošās konstrukcijas ar dažādiem apgaismojuma elementiem. 

  


ROMANTISKIE APARTAMENTI
Divi eleganti un mājīgi mansarda Romantiskie Apartmenti izvietoti Kungu mājas 3.stāvā (katrs 62 m2). Katrā apartamentā ir plaša guļamistaba, ērta Orizzonti gulta un logi mansarda griestos. 

  

 

KUNGU MĀJAS PLĀNS

Sākot no € 3500