Pieejamība | Pieprasījumi Rūmenes muižas teritorija

Sākot no 10000 EUR par nakti (neiekļaujot ēdināšanu).

Mierpilna un ekskluzīva atpūta Rūmenes muižā iekļauj nakšņošanu Kungu mājā, Dārza mājā, Staļļa ēkā un KŪTS vai Vāgūža ēkas izmantošanu svinību vai pasākuma organizēšanai, kā arī parka teritoriju. Muižas 14 apartamentos iespējams izguldīt līdz 30 personām un izvietot līdz 22 papildus gultasvietām. 

Pieejamība | Pieprasījumi Kungu māja

Sākot no 5500 EUR par nakti (neiekļaujot ēdināšanu un apkalpošanu).

 

Rūmenes muižas Kungu mājā ar četriem apartamentiem ir saglabāta vēsturiskā stilistika, ko papildina mūsdienīgi dizaina elementi, savienojot dažādu laikmetu un stilu objektus. Muižas Kungu mājā piedāvājam privātu un mierīgu noskaņu divos divstāvu apartamentos un divos romantiskos vienistabas apartamentos. Ideāli piemērota lielām ģimenēm vai draugu kompānijai, nakšņošanai līdz astoņām personām un ar iespēju nodrošināt papildus gultasvietas vēl sešām personām.
Kungu mājas pirmajā stāvā atrodas reprezentatīvās telpas – Balles zāle, Dāmu un Kungu salons, Ēdamzāle, Bibliotēka, Veranda un Virtuve ar oranžēriju. Katrā no telpām valda īpaša, tikai šai telpai atbilstoša noskaņa.

Īpašais atpūtas piedāvājums.

Pieejamība | Pieprasījumi Dārza māja

Sākot no 500 EUR par nakti iekļaujot kontinentālās brokastis. 

Dārza māja atrodas tikai dažu soļu attālumā no galvenās ēkas. Dārza mājā iekārtoti trīs apartamenti, katrs no tiem piemērots divu cilvēku izmitināšanai ar plašu dzīvojamo istabu. Viesu ērtībām Dārza mājas pirmajā stāvā ierīkota maza virtuve, kamīns un sauna, kas nodrošinās mierpilnu atpūtu. No apartamentiem paveras skaists skats uz garšaugu un ziedu dārzu, bet no terases – uz parku. Šeit izbaudiet mieru, intimitāti un privātumu.

Atpūtas piedāvājums.